یکتا الکترود

ADVANTAGES

چرا ما را انتخاب می کنید ؟
الکترود یکتا E6013
چرا الکترور یکتا را انتخاب کنیم ؟
پوشش این الکترود رتیل (اکسید تیتانیوم ) می باشد .در این حالت بجای ایجاد گاز محافظ یک سرباره محافظ ایجاد می شود در E6013یکتا به علت استفاده از ترکیبات پتاسیومی .پایداری قوس بیشتر شده و در نتیجه در جوش های چند پاسی .عیب به دام افتادن سرباره از بین می رود . الکترود یکتا برای جوش در تمامی حالات با جریان متناوب یا جریان مستقیم اتصال مستقیم یا معکوس طراحی شده ویزگی های منحصر به فرد :
1-الکترود E6013 یکتا برای کار کردن با آمپر کمتر خیلی خوب هستند.هر چه آمپر کمتر باشد ورودی حرارت کمتر است وفلز مبنا پیچیدگی کمتری پیدا می کند در نتیجه برای جوشکاری فلزات نازک بسیار مناسب می باشد.
2- اکترود یکتا با توجه به قرارداد سال 1379مبنی بر ممنوعیت استفاده از ازبست که موجب بیماری های ریوی تنفسی می شود از استفاده این ماده مهلک خوداری کردده است و همواره سلامت مصرف کننده را تضمین می کند توضیح : ازبست از الیاف بسیار ریزی وغیر قابل رویتی که بعد از سوختن در هوا پراکنده شده که استنشاق ان موجب بیماری ریوی وتنفسی و سرطان می شود.
3- الکترود یکتا در یک نو اوری جهت شناسایی الکترود که در گذشته بوسیله رنگ مشخص می شد وبا توجه به استاندارد AWS از رنگ زرد در قسمت انتهای انبر گیر استفاده می گیرد واز محاسن این موضوع این که در انواع الکترود جوشکار می تواند بدون دقت و تنها با مشاهده رنگ به این تشخیص برسد که از الکترود 6013 استفاده کند.
4- الکترود یکتا بوسیله دستگاه اکسترود اروپایی تولید می شود از محاسن ابن دستگاها می توان به این موضوع اشاره کرد که باتوجه به فشار بالا در هنگام روکش الکترود بر سطح مغزی الکترود تراکم به حدی بالا می رود که موجب می شود رطوبت به سطح الکترود نفوذ بسیار کمتری نسبت به الکترود های مو جود در بازار را داشته باشد در نتیجه الکترود از دود و پاشش بسیار کمی بر خوردار می شود.
5- با توجه به اینکه در بازار الکترود 6013 در بسته بندی معمولی عرضه می شود این شرکت از انجا که کیفیت و تداوم ان تا مصرف در راس اهداف سازمان قرار دارد توجه قابل ملا حضه ای را لحاظ کرده است.
6-دسترسی به این الکترود با توجه به تیم بسیار فعال و مجهز به مدیریت سیستماتیک بازار فروش بسیار اسان می باشد و سعی شده است که دست واسطه ها از این محصول کوتاه شده ونظارت بر قیمت وکیفیت را در برنامه خود قرار دارد.
7- اکترود یکتا نسبت به نظر و پیشنهاد مصرف کننده خود را متعهد می داند و برای پیشرفت خود سلیقه افراد را در تولید محصول مد نظر قرار داده است.