یکتا الکترود

ABOUT US

درباره یکتا الکترودبه نام خدا

شرکت یکتا الکترود کیهان جوش در فروردین ماه 1395 با هدف تولید انواع الکترودهای جوشکاری با نام تجاری یکتـا الکتـرود آغاز به فعالیت نمود.
این شرکت در جهت افزایش کیفی و کمی محصولات خود اقدام به واردات ونصب پیشرفته ترین ماشین آلات و دستگاه های روز دنیا از کشورهای سوئد ، آلمان و ژاپن نموده است.


استفاده از مواد اولیه ی باکیفیت، به کارگیری نیروهای متخصص و علاقه مند و بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات آزمایشگاهی و آزمایشگاه های شیمی تر، کوانتومتری و کانی شناسی این شرکت که کلیه ی خواص فیزیکی، مکانیکی و ساختار میکروسکوپی فلزجوش را مورد آزمایش قرار داده و همچنین آنالیز دقیق مواد اولیه و محصول در حین و بعد از تولید آن باعث تولید محصولی باکیفیت تا حد استانداردهای شناخته شده بین المللی شده است که همین امر موجب جلب اعتماد و رضایت مصرف کننده گان گرامی و افزایش بیشتر روز به روز تقاضای محصوالت این شرکت گردیده است.
لذا برای پاسخگویی این نیاز با تلاش و برنامه ریزی مدیرعامل شرکت و با تکیه بر تجربیات ارزشمند مدیران و نیروهای متخصص این مجموعه میزان تولید با برنامه طرح توسعه برای تولید محصولات جدید و رساندن ظرفیت تولیدی خود به تولید سالیانه حدود 180 هزار تن را پیش رو داریم. افزایش مستمر کیفیت محصولات و عرضه تولیدات جدید از مهمترین اهداف این شرکت می باشد.

یکتا الکترود عضو انجمن های تخصصی زیر می باشد:


  انجمن کیفیت ایران
  انجمن خوردگی ایران
  انجمن آهن و فولاد ایران
  انجمن مهندسی شیمی ایران
  انجمن سازه های فولادی ایران
  انجمن مهندسان مکانیک ایران
  انجمن مهندسی متالوژی مواد
  انجمن دارندگان نشان استاندارد
  انجمن مهندسی ساخت و تولید ایران
  انجمن مهندسان راه و ساختمان ایران
  انجمن جوشکاری و آزمایشهای غیر مخرب ایران
  انجمن تخصصی مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن